Laren
Marios Charalampous Quartet

Het Marios Charalampous Quartet is een dynamisch jazzkwartet opgericht in 2019 door studenten van het conservatorium van Amsterdam. Het kwartet bestaat uit Marios Charalampous op saxofoon, Joao Guerra op drums, Joy Shechter op piano en Omer Govreen op bas. De groep speelt originele muziek die is geïnspireerd door uiteenlopende invloeden, maar ze zijn vooral beïnvloed door het John Coltrane Quartet.
- Marios Charalampous - Sax
- Joy Shechter - Piano
- Omer Govreen - Contrabas
- Joao Guerra – Drums
In samenwerking met Keep an Eye* en het Conservatorium van Amsterdam brengen de beste muzikanten jazzy klanken en relaxte grooves in de beeldentuin van Singer Laren.
Programma:
15.00 - 16.30 Jazz op het buitenpodium, gratis toegankelijk
*Samen met toon- en kleuraangevende opleidingen en festivals in Nederland en daarbuiten, ondersteunt Keep an Eye startende, getalenteerde kunstenaars, designers, musici en andere artistiekelingen door hen een springplank of een podium te bieden naar het grote publiek.
Wanneer
- Zondag 18 juni 2023 15.00 - 16.30 uur
Prijzen
- Gratis