
April ... Op de vooravond van de zomer. frisse lente kleuren, mooie gestylde tafels met bloesem en een krachtig voorjaarszonnetje. Wat een prachtig moment om heerlijk buiten te genieten.
In de prachtig gestylde en verwarmde strechtent midden op de wijngaard, liggen de strobaaltjes met dekentjes klaar om je te verwarmen en te verwelkomen. Met de wijn van de wijngaard zelf en een prachtig lente menu, word je volledig in de watten leggen.
Het thema een beetje aangepast door Wild Brood deze maand. Ze koken nog steeds met houtvuur en op kolen in caveman stijl , maar wel verfijnd met hun bekende sfeer en styling.
Wil je alvast wat borrelen? Vanaf 17 uur is de wijngaard open en kan je genieten van de verhalen van de wijnboer himself.
Wanneer
- Zaterdag 22 april 2023 om 18.00 uur
Prijzen
- € 75,00