Het mooiste geschenk dat een vocalist de luisteraar kan geven, is een blik in haar ziel. Dat…

Het mooiste geschenk dat een vocalist de luisteraar kan geven, is een blik in haar ziel. Dat is precies wat de Armeense sopraan Ruzanna Nahapetjan samen met gitarist Stefan Gerritsen doet in Lost in Emotion.
In een kleurrijk programma van liederen en gitaarmuziek bezingen zij liefde, verlangen, vreugde, verdriet, afscheid en dood. De muziek is afkomstig uit verschillende culturen en tijden, maar raakt aan emoties die voor iedereen herkenbaar zijn.
Van de Armeense componist Komitas tot Spaanse en Zuid-Amerikaanse meesters als De Falla, Granados, García Lorca en Piazzolla: ieder werk vertelt op zijn eigen manier over het leven en wat ons daarin diep beweegt.

Lost in Emotion is daarmee meer dan een verzameling liederen. Het is een muzikale reis door universele menselijke emoties — een programma dat troost biedt, hoop geeft en bovenal laat ervaren hoe sterk mensen, ondanks culturele verschillen en landsgrenzen, met elkaar verbonden zijn.

Wanneer

  • Zondag 1 november 2026 15.00 - 16.30 uur

Prijzen

  • € 20,00

Neem alvast een kijkje

Kaartelementen overslaan